Contact

Bestuur

Voorzitter
[ Algemene zaken, accommodatie, communicatie ]
Beata Neerhoff
06- 26810273
voorzitter@gelenberg.nl

Penningmeester
[ Algemene zaken, financiën, subsidies ]
Marcel van Winssen
0487- 516798
penningmeester@gelenberg.nl

Secretaris
[ Algemene  zaken, communicatie, secretariaat ]
Erik Lamers
06-20365577
secretaris@gelenberg.nl

Activiteiten en Evenementen
[ Zwemvierdaagse, schoolzwemkampioenschappen, sponsoren ]
Nicole Snaphaan
06- 51660221
activiteiten@gelenberg.nl

Leden Zaken
[ Ledenadministratie, ledenwerving ]
Arno Lamens
0487-  512623
ledenadministratie@gelenberg.nl

Technische Zaken
[ Trainers, Technische commissie ]
Rutger Vogelpoel
0487- 511584

trainers@gelenberg.nl

 

Bestuur Wedstrijdsecretariaat

Coördinator officials
[ coördinator officials, technische commisie]
Nicole Jacobs
0487- 594062
officials@gelenberg.nl

Trainers

Hoofdtrainer Selectie
Patrick van Eldijk
selectie@gelenberg.nl

Hoofdtrainer Aanvang – en Recreanten
Harold Brouwer
aanvangsgroep@gelenberg.nl

Contactpersonen

Contactpersoon Masters
Rob Janssen
0487- 516123
masters@gelenberg.nl

Contactpersoon Masters- Senioren
Riekske Salet
0487- 513422

Contactpersoon Website
Renée de Vries
06- 40413579
webmaster@gelenberg.nl